Home آرشیو اخبار دیدار اعضاء شورا با رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی
دیدار اعضاء شورا با رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
يكشنبه ، 12 آذر 1396 ، 10:48

 

 

 

 

 

 

 

بنا به گزارش روابط عمومی شورای شهر  اعضاء شورای شهر سیرجان یکشنبه 12 آذر ماه  با حضور در محل دفتر رئیس پلیس راهور سیرجان با سرهنگ سالاری دیدار نمودند .

در این دیدار   دو موضوع ترافیک شهری   و آسیب های اجتماعی ناشی از ترافیک   مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

اعضاء شورای شهر ضمن تقدیر از زحمات مجموعه پلیس راهنمایی و رانندگی در سیرجان با اشاره به دو موضوع ترافیک و آسیب های اجتماعی مرتبط که مد نظر و در اولویت شورای شهر هستند  خواستار ایجاد فضایی که خدمات شایسته ای به شهروندان ارائه شود و بخشی از معضلات  ترافیکی شهر حل گردد  شدند .

سرهنگ سالاری رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی  شهرستان با اشاره به پیگیری های انجام شده در خصوص رفع مشکلات ترافیکی  در شورای ترافیکی شهر سیرجان و نحوه همکاری شهرداری و پلیس توضیحاتی را در خصوص بازگشایی و یک طرفه نمودن چند مسیر بخاطر رفع مشکل ترافیک شهری  از  اعضاء شورا و شهرداری خواست به عنوان دستگاه متولی  در کنار پلیس باشند  تا بتوانیم با ایجاد برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت  مشکلات حوزه ترافیکی شهر حل گردد و جهت انجام مراحل بعدی همکاری لازم را با مجموعه پلیس داشته باشند.

در این جلسه موضوعات   به روز رسانی سیستم دوربین های کنترل ترافیک شهری /ایمن سازی معابر شهری /برخورد با کامیون های متخلف / پیگیری برگزاری آزمون پایه یکم در شهر سیرجان  / ایمن‌سازی مسیر تردد دانش‌آموزان در سطح شهر/مورد  بحث و تبادل نظر قرار گرفت  .

آخرين ويرايش : دوشنبه ، 13 آذر 1396 ، 04:11
 

سایت های مهم