Home آرشیو اخبار دیدار رئیس شورای شهر سیرجان با رئیس کمیسیون عمران مجلس
دیدار رئیس شورای شهر سیرجان با رئیس کمیسیون عمران مجلس پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
شنبه ، 18 آذر 1396 ، 09:07

به گزارش روابط عمومی شورای شهر سیرجان محمد عسکری رئیس شورای شهر سیرجان صبح روز پنجشنبه 16 آذر ماه  با دکتر محمد رضایی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی دیدار نمودند .

دراین دیدار عسکری رئیس  شورای اسلامی شهر سیرجان  ابتدا ضمن خوش آمد گویی به دکتر رضایی و هیات همراه  به سیرجان
گفت : حالا که این فرصت بوجودآمده تا در حاشیه سفر حضرتعالی به سیرجان  دیداری داشته باشیم  از جنابعالی می خواهم که در  راستای رفع مشکلات عمرانی شهر سیرجان    از جمله بهسازی جاده فرودگاه – جابجایی کمربند غربی سیرجان  و رفع مشکل ترافیکی بلوار  شاهد – رفع  نیاز های  پارکینک های طبقاتی و عمومی  شهر -  پروژه  فاضلاب شهری و آسفالت معابر شهری    ما را یاری نماید .

 

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نماینده مردم سیرجان در مجلس دارای ظرفیت‌های بسیار بالایی است که قطعا باید مورد استفاده قرار بگیرد. بررسی ها نشان  نشان می‌دهد که شهرداری‌ها در شرایط سخت کنونی بار عمده‌ای از فعالیت‌ها و خدمات عمومی را بر دوش دارند و پا به پای دولت و به همان میزان در عرصه عمران و اشتغال فعالیت عملیاتی و موثر دارند.

 

رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر اینکه تسریع  فعالیت های عمرانی - جذب درآمدهای پایدار و روان سازی ترافیک شهری   بایستی در اولویت کاری شهرداری ها باشد  امیدواریم با کمک شما و نماینده پرتلاش سیرجان  بتوانیم گامی مهم برای شهر سیرجان برداشته شود

 

آخرين ويرايش : شنبه ، 18 آذر 1396 ، 09:17
 

سایت های مهم