Home آرشیو اخبار زمین ورزشی بدر آباد و پیگیری شورا ی شهر
زمین ورزشی بدر آباد و پیگیری شورا ی شهر پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
شنبه ، 7 بهمن 1396 ، 04:57

 

 

 

 

جلسه کمیسیون عمران و فرهنگی ورزشی شورای شهر با حضور شهردار –معاون فنی و شهرسازی شهرداری – مسئولین واحدهای املاک و حقوقی – نماینده اداره اوقاف – متولی موقوفه کربلایی فاطمه و تعدادی از ساکنین محله بدرآباد  تشکیل شد.

 

، در این جلسه که محمد رضا عرب گویینی و ابوذر زینلی مسئولین کمیسون های عمران و فرهنگی ورزشی شورا  حضور داشتند مشکلات ورزشی مربوط به   محله بدر آباد مورد بررسی قرار گرفت.

 

رئیس کمیسیون  عمران طی سخنانی در ابتدای این جلسه در خصوص مشکلات ورزشی محلات از جمله  مکان ورزشی از مسئولین امر خواست به این موارد رسیدگی گردد .

 

مهندس عرب گویینی  در این جلسه با تاکید بر اینکه زمین های موقوفه زیادی در سطح شهر سیرجان بلاتکلیف و بدون استفاده رها شده است با توجه به مشکلات در جامعه و اعتیاد و آسیب های اجتماعی و همچنین زندگی آپارتمان نشینی که مشکلات فراوانی را بوجود آورده باید به مقوله ورزش توجه بیشتری شود خواستار همکاری و هماهنگی  بین شهرداری و اداره اوقاف جهت استفاده عمومی از این اماکن شد .

 

گفتنی است که در ادامه بحث و گفتگو مقرر شد  اقدامات اولیه و اداری هرچه سریعتر در خصوص زمین ورزشی بدرآباد که از زمین های موقوفه کربلایی فاطمه می باشد انجام تا  اقدامات بعدی در خصوص ساخت این مجموعه ورزشی صورت  گیرد .

آخرين ويرايش : شنبه ، 7 بهمن 1396 ، 10:20
 

سایت های مهم