Home آرشیو اخبار بررسی بودجه 97 در کمیسیون بودجه
بررسی بودجه 97 در کمیسیون بودجه پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
چهارشنبه ، 11 بهمن 1396 ، 09:01

امین صادقی مسئول کمیسیون بودجه شورا اعلام کرد :  بودجه پیشنهادی شهرداری مربوط به سال 97 در تاریخ 7 بهمن به  دبیرخانه شورای شهر با پیشنهاد 114 میلیارد تومان  رسیده و در دست بررسی است

ایشان افزود  با بیان اینکه تا امروز ردیف های درآمدی بودجه پیشنهادی  مورد بررسی قرار گرفته  با اشاره به بخشنامه های بودجه 97 اظهار داشت با بودجه پیشنهادی مبنی بر در نظر گرفتن میانگین رشد درآمدی پنج ساله اخیر انتظار داشتیم شهرداری بودجه را واقعی تر و عملیاتی تر تسلیم شورا کند .

 

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا با تأکید بر اینکه برای بررسی دقیق ترلایحه بودجه پیشنهادی شهرداری   کمیسیون بودجه شورای شهر هر هفته ۳ بار تشکیل  جلسه میدهیم و در این خصوص، جهت بررسی کارشناسانه و آیتم به آیتم لایحه کار کمیسیون بودجه شبانه روزی خواهد بود.  .

امین صادقی افزود  پیشنهاد میگردد جلسات تخصصی کمیسیون بودجه و همچنین جلسات علنی شورا بیشتر تا انشالله بتوانیم تا 25 بهمن ماه کار بررسی و تصویب بودجه سال 97 را به اتمام برسانیم .

 

رئیس کمیسون شورای شهر از تمامی اعضاء شورا  و همچنین خواسته ایم با توجه به بررسی سه موضوع همزمان در این کمیسیون 1- به برسی لایح بودجه 97 – 2- بررسی قراردادهای حسابرس سالی 89 تا 93 و مسائل پیرامون آن قرار دادها و 3-  تفریق و بیلان بودجه سال های 94 و 95 در جلسات کمیسیون بودجه شرکت نمایند و همچنین از آقای  آقای دکتر افشار به عنوان  مشاور کمیسیون دربحث بررسی و تفریغ و بیلان بودجه سال های  94 و 95 شهرداری  استفاده می نمایم  .

محمد عسکری رئیس شورای شهر نیز در حاشیه برگزاری جلسه کمیسیون بودجه شورا اظهار داشت  اولویت  شورا در بررسی بودجه  اتمام پروژه های نمیه تمام   می باشد از همکاران  شورا خواست کمیسیون بودجه را بصورت تلفیقی تشکیل نمایند تا بررسی نهایی صورت پذیرد

آخرين ويرايش : شنبه ، 21 بهمن 1396 ، 09:35
 

سایت های مهم