Home آرشیو اخبار تسریع در آسفالت حفاری فاضلاب شهری در دستور کار است
تسریع در آسفالت حفاری فاضلاب شهری در دستور کار است پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
شنبه ، 23 تیر 1397 ، 03:45

طی بازدید  اعضای شورای شهر  پروژه فاضلاب مطرح شد؛

 

رییس و اعضای شورای شهر به همراه شهردار ، رییس آبفای سیرجان و مدیر عامل شرکت کاریز مجری پروژه فاضلاب صبح روز پنجشنبه از روند اجرای طرح پروژه فاضلاب شهری و تصفیه خانه فاضلاب سیرجان بازدید کردند.

 

رییس شورای شهر سیرجان  در این بازدید ضمن قدردانی از احساس مسوولیت و دغدغه شهردار سیرجان نسبت به رفع مشکلات شهری بیان کرد: وسعت جغرافیایی و اهمیت اقتصادی شهرستان سیرجان، بیش از پیش مسوولیت شهردار را سنگین تر می کند و تاکنون خوشبختانه با تعامل اعضای شورا با مجموعه شهرداری سعی بر رفع مشکلات داشته ایم.

محمد عسکری شهروندان را سرمایه عظیم و ارزشمند این شهر دانست و اضافه کرد: حفاری معابر سطح شهر در پی اجرای پروژه فاضلاب شهری طی ماه های اخیر، مشخصا حجم نارضایتی و گلایه شهروندان را بدنبال داشته که ضمن تشکر از صبر و بردباری شهروندان، قطعا تمام توان و تمرکز خود را در راستای رفع این مشکل و جلب رضایت شهروندان بکار گرفته و ترمیم آسفالت معابر را در دستور کار قرار خواهیم داد.

در ادامه، طی بازدیدی از تصفیه خانه سیرجان، محسن امانی مدیر پروژه فاضلاب شهری در این رابطه گفت: تاکنون 55هزار متر حفاری فاضلاب در سطح شهر انجام شده است.

وی یادآور شد: اقدامات اولیه و زیربنایی تصفیه خانه سیرجان در زمینی به مساحت 15 هکتار، از ابتدای خرداد ماه سالجاری با مشارکت بخش خصوصی آغاز شده است.

مدیر پروژه فاضلاب شهری سیرجان تصریح کرد: این تصفیه خانه دارای 2 مادول با ظرفیت 26هزارمتر مکعب در روز و با تجهیزات مدرن و به روز، طی 18 ماه اجرا و 18 ماه بهره برداری آزمایشی ارایه خواهد شد.

آخرين ويرايش : شنبه ، 23 تیر 1397 ، 04:00
 

سایت های مهم